Zapraszamy na rodzinne spektakle

zdjęcie: Zapraszamy na rodzinne spektakle / pixabay/1477670
Marszałek Piotr Całbecki i Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu zapraszają do pięciu miast naszego województwa na teatralno-muzyczne widowiska dla rodzin z dziećmi. W tym roku zaprezentowane zostaną dwa przedstawienia „Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy” oraz „Pan Kleks”.
- Przedświąteczne spektakle Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu cieszą się popularnością wśród mieszkańców naszego regionu, dlatego z przyjemnością zapraszam Państwa na te wydarzenia – zaprasza marszałek Piotr Całbecki.

Inscenizacje będzie można zobaczyć w pięciu miastach naszego województwa:
  • w Toruniu w CKK Jordanki (7 grudnia, godz. 14:00),
  • w Bydgoszczy w Operze Nova (9 grudnia, godz. 18:30),
  • w Inowrocławiu w Kujawskim Centrum Kultury (15 grudnia, godz. 16:00),
  • w Grudziądzu w Centrum Kultury Teatr (16 grudnia, godz. 17:30),
  • we Włocławku w Centrum Kultury Browar B (17 grudnia, godz. 17:00).
Pierwszy spektakl „Pan Kleks” już w sobotę (7 grudnia) w CKK Jordanki w Toruniu. Bezpłatne wejściówki są dostępne w biurze Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu.

Aby otrzymać bezpłatne wejściówki na pozostałe przedstawienia należy skontaktować się z instytucjami, w których odbywa się dany spektakl.

Wydarzenie dofinansowano z budżetu samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.